Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená

Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Značka: Nezadán
 • Kód tovaru: Z2212
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  12,64 €
  (10,53 € bez DPH 20%)

Vďaka veľkej vodeodolnej plážovej podložke si môžete ľahko vybrať ideálne miesto na piknik, leňošenie na pláži, kempovanie a ďalšie voľnočasové aktivity v prírode. Podložka je vyrobená z odolného a nepremokavého nylonu a vďaka svojim rozmerom sa na ňu zmestí celá rodina. V rohoch má pripravené krúžky, ktorými ju môžete pomocou priložených klinov pripevniť do zeme. Praktická a kompaktná, zabalená do pohodlnej tašky.

Vďaka veľkej vodeodolnej plážovej podložke si môžete ľahko vybrať ideálne miesto na piknik, leňošenie na pláži, kempovanie a ďalšie voľnočasové aktivity v prírode. Kvalitná podložka rozhodne zaisťuje úplné pohodlie a príjemný zážitok!

Pohodlná plážová podložka sa osvedčí takmer vo všetkých situáciách, keď trávime voľný čas v prírode. Vždy potrebujeme vhodný základ na sedenie a ležanie, či už na pláži, v lese, v parku alebo niekde inde. Táto plážová podložka svojimi rozmermi ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu. Pokrýva 210×200 cm priestoru, čo je dosť pre mnoho outdoorových aktivít.

Plážová podložka je vyrobená z odolného nylonu, čo je nepremokavý materiál. Poskytuje pohodlie pri používaní a má vynikajúce vlastnosti na použitie na rôznych povrchoch a poveternostných podmienkach. Za všetkých podmienok je podložka bezproblémová a odvedie svoju prácu, pretože má v rohoch pripravené krúžky, ktorými ho môžete pomocou priložených klinov pripevniť do zeme.

Napriek svojej veľkosti a kvalite je podložka praktická, kompaktná a je zabalená do pohodlnej tašky.

Parametre
Rozmery (cm)210 x 200
Výška (m)2.1
Šírka (m)2
Puzdro súčasťou✓ Áno
Materiálové zloženiepolyamid
Materiál100% polyamid (nylon)
Magická podložka na pláž 210x200 cm - modráMagická podložka na pláž 210x200 cm - ružová

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz