Samonafukovací matrac Haven Tramper II - zelená

Samonafukovací matrac Haven Tramper II - zelená
 • Samonafukovací matrac Haven Tramper II - zelená
 • Značka: Haven
 • Kód tovaru: 368
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  32,52 € 29,91 € (8% zľava)
  zľava platí ešte
  (24,93 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Spoľahlivý samonafukovací matrac od českej firmy Haven.

Materiál: vonkajší - polyester 75D, TPU coating, W prepážky, spodný - polyester 150D Oxford, TPU coating, vnútorná - penovka s Open-Cell s plnou konštrukciou penovky umožňujúca pozdĺžne zloženie a teda aj podstatnú úsporu miesta

Návod na použitie:

1. vnútorná pena matraca má tvarovú pamäť, čo znamená, že pri každom otvorení ventilu sa pena roztiahne do pôvodnej veľkosti a dôjde k naplneniu objemu matraca vzduchom, tlak v matraci potom zvýšite dodatočným dofúknutím ústami na požadovanú tvrdosť (pred prvým použitím je potrebné matrac 2 x po sebe nafúknuť do max. tvrdosti a vyfúknuť, a to bez zaťaženia, potom už môžete matrac používať.

2. Karimatku je možné zbaliť pozdĺžne, tzn. preložiť napoly po dlhšej strane, čím dosiahnete malý objem vhodný pre cestovanie.

3. Po použití povoľte ventil, aby došlo k vyfúknutiu vzduchu. Pred použitím opäť dofúknite na požadovaný tlak. Otvorený ventil ponechajte aj pri transporte matraca v press obale (napr. v aute, v batohu, .)

4. Starostlivosť - pri sušení dbajte na to, aby sa nenachádzala pri priamom zdroji tepla (radiátory, kachle, oheň), ale bola v dostatočnej vzdialenosti, najlepšie roztiahnutá na vzduchu - čistenie vykonávajte handričkou, vlažnou vodu a prostriedkami na jemnej mydlovej báze, ventilček je vždy zatvorený, tak aby bolo zabránené prístupu vody dovnútra matraca.

5. Pri skladovaní sa držte zásady skladovať karimatku s otvoreným ventilom a suchú! Pre čo najvyššiu životnosť skladujte ju rozbalenú, najlepšie na plocho pri teplotách nad nulou a pri vlhkosti max. do 60 %. Pri ponechaní v press obale bude vnútorná pena časom strácať svoju tvarovú pamäť! Pokiaľ ju nemôžete skladovať rozloženú, čas od času ju rozložte, nafúknite a opäť uložte.

Všeobecné zásady:

• udané teploty pre použitie: -20 až + 50 °C (POZOR: pri zanechaní v stane či v aute pri slnečnom dni môžu byť teploty podstatne vyššie!

• neodporúča sa dlhodobo vystavovať prudkému slnku (pláž pri mori atď.)

• matrac nie je nehorľavý, teda môže dôjsť k jeho poškodeniu vplyvom ohňa, variča či iného zdroja tepla

• pri výbere miesta na použitie karimatky, vyberte toto bez ostrých kameňov, šišiek a podobných predmetov.

• nosnosť karimatky je 100 kg (pri vyššom zaťažení môže dôjsť v určitých situáciách dôjsť k dotyku tela so zemou

Parametre
Rozmery (cm)183 x 51 x 3
Rozmery - balenie (cm)18 x 28
Dĺžka (m)1.83
Samonafukovací mechanizmus✓ Áno
Hrúbka (mm)30
Šírka (cm)51
Hmotnosť (kg)0,83
Nosnosť (kg)100
Materiálové zloženiepolyester
Materiál100% polyester

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz