Hojdacia sieť Amazonas Paradiso - tmavo sivá-sivá

Hojdacia sieť Amazonas Paradiso - tmavo sivá-sivá
 • Hojdacia sieť Amazonas Paradiso - tmavo sivá-sivá
 • Hojdacia sieť Amazonas Paradiso - tmavo sivá-sivá
 • Značka: Amazonas
 • Kód tovaru: 020504
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  96,01 €
  (80,01 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Rodinná hojdacia sieť zo silnej bavlnenej látky s obrovskou ležacou plochou a výbornou stabilitou poskytuje najvyšší komfort brazílskych sietí. Prírodné prevedenie siete Paradiso natura sa vyznačuje žakárovým tkaním, ktoré vytvára extra jemnú, ale pevnú tkaninu. Len niektoré tkáčske stavy sú vhodné na výrobu tkaniny o šírke 1,75 m.

Aby sme tejto veľkej sieti zaistili stabilitu a mäkkosť, pretkali sme navzájom takmer 5000 vlákien! Extra silné šnúry sme ešte spojili pásikom, tak aby bolo aj vysoké bodové zaťaženie bez problémov vyrovnané, a bola tak zaistená dlhá životnosť siete. Pokiaľ v nej budete ležať sami, čo nebude často, môžete sa považovať za skutočného pôžitkára. Pre ležanie v sieti odporúčame komfortnú polohu našikmo - Váš chrbát tak bude rovný a zvýši sa hodnota odpočinku. Sieť je balená v bavlnenom vaku vo farebnom prevedení zhodnom so sieťou. Nezahŕňa vankúše. Vhodnými stojanmi k tejto sieti sú: Arcus, Troja, Olymp, Sumo grande a Madera. Sieť je dodávaná v bavlnenom vaku.

Plocha na ležanie: 250 x 175 cm

Parametre
Rozmery (cm)250 x 175
Počet osôb2
Rozpätie (m)3.6
Výška (m)2.5
Šírka (m)1.75
Hmotnosť (kg)2,5
Nosnosť (kg)200
Materiálové zloženiebavlna + polyester
Materiál85% bavlna, 15% polyester
Hojdacia sieť Amazonas Paradiso - bielaHojdacia sieť Amazonas Paradiso - červenáHojdacia sieť Amazonas Paradiso - farebnáHojdacia sieť Amazonas Paradiso - hnedá

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz